Lot nummer 17

Ragnar Kraugerud (1909 - 1987)

Høstlandskap

Olje på lerret, 88 x 115.5 cm. Monogramsignert nede til venstre: R K

Vurdering
8 000 NOK - 10 000 NOK
701 EUR - 876 EUR
839 USD - 1 048 USD

Olje på lerret
Signert nede til venstre
88cm
115.5cm