Lot nummer 36

Søren Onsager (1878 - 1946)

Kvinne i interiør, 1921

Olje på lerret, 65 x 78 cm. Signert og datert nede t.v.: Sør. Onsanger -21

Vurdering
15 000 NOK - 20 000 NOK
1 314 EUR - 1 752 EUR
1 572 USD - 2 096 USD

Krakelering på nedre høyre parti.

Søren Onsager (1878 - 1946)
1921
Olje på lerret
Signert nede til venstre
65cm
78cm