Lot nummer 43

Edvard Skari (1837 - 1903)

Fjordlandskap med dampbåt

Olje på lerret, 38 x 53,5 cm. Signert nede til venstre.

Vurdering
5 000 NOK - 7 000 NOK
438 EUR - 613 EUR
524 USD - 734 USD

Edvard Skari (1837 - 1903)
1871
Olje på lerret
Signert nede til venstre
38cm
53,5cm