Lot nummer 1

Gustav Wentzel (1859 - 1927)

Vinter med skiløperske

Olje på lerret, 90 x 60 cm, signert nede til høyre: G. Wentzel 1902

Vurdering
40 000 NOK - 60 000 NOK
3 415 EUR - 5 123 EUR
3 975 USD - 5 962 USD

76 000,00 NOK

29
76 000 NOK
28
74 000 NOK
27
72 000 NOK
26
70 000 NOK
25
68 000 NOK
24
66 000 NOK
23
66 000 NOK
22
64 000 NOK
21
62 000 NOK
20
60 000 NOK
19
58 000 NOK
18
56 000 NOK
17
54 000 NOK
16
52 000 NOK
15
50 000 NOK
48 000 NOK
46 000 NOK
44 000 NOK
42 000 NOK
40 000 NOK
40 000 NOK
39 000 NOK
38 000 NOK
37 000 NOK
36 000 NOK
35 000 NOK
34 000 NOK
33 000 NOK
32 000 NOK
Gustav Wentzel (1859 - 1927)
1902
Olje på lerret
Signert nede til høyre
60cm
90cm