Lot nummer 4

Odd Nerdrum (1944 - )

"Isola"

Litografi, 143/150, 45 x 58 cm, signert nede til høyre

Vurdering
10 000 NOK - 15 000 NOK
854 EUR - 1 281 EUR
994 USD - 1 491 USD

15 000,00 NOK

15 000 NOK
14 500 NOK
14 000 NOK
13 500 NOK
13 000 NOK
12 500 NOK
12 000 NOK
11 500 NOK
11 000 NOK
10 500 NOK
10 000 NOK
9 500 NOK
9 000 NOK
Odd Nerdrum (1944 - )
Litografi
Signert nede til høyre
45cm
58cm