Lot nummer 5

Lars Jorde (1865 - 1939)

Gjendeosen, 1917

Olje på lerret, 75 x 64 cm, signert nede til høyre, 1917

Vurdering
20 000 NOK - 30 000 NOK
1 708 EUR - 2 561 EUR
1 987 USD - 2 981 USD

11 000,00 NOK

09.12.2025 16:40:09
11 000 NOK
Lars Jorde (1865 - 1939)
1917
Olje på lerret
Signert nede til høyre
64cm
75cm