Lot nummer 8

Fredrik Borgen (1852 - 1907)

"Fra Ringebu"

Olje på lerret, 40x75 cm, Signert nede til venstre

Vurdering
4 000 NOK - 6 000 NOK
342 EUR - 512 EUR

11 000,00 NOK

19
11 000 NOK
18
10 500 NOK
17
10 000 NOK
16
9 500 NOK
15
9 000 NOK
8 500 NOK
8 000 NOK
7 500 NOK
7 000 NOK
6 500 NOK
6 000 NOK
5 500 NOK
5 000 NOK
4 800 NOK
4 600 NOK
4 400 NOK
4 200 NOK
4 000 NOK
3 000 NOK
Fredrik Borgen (1852 - 1907)
Olje på lerret
Signert nede til venstre
40cm
75cm