Lot nummer 10

Adelsteen Normann (1848 - 1918)

Fra Bodø Havn syd

Olje på lerret, 75 x 95 cm, Signert nede til høyre: A. Normann

Vurdering
25 000 NOK - 30 000 NOK
2 134 EUR - 2 561 EUR
2 484 USD - 2 981 USD

31 000,00 NOK

16
31 000 NOK
15
30 000 NOK
27 000 NOK
26 000 NOK
26 000 NOK
25 000 NOK
24 000 NOK
24 000 NOK
21 000 NOK
20 000 NOK
19 500 NOK
19 000 NOK
18 500 NOK
18 000 NOK
17 500 NOK
15 000 NOK
Olje på lerret
Signert nede til høyre
75cm
95cm