Lot nummer 11

Salvador Dali (1904 - 1989)

"Les Vitraux, La sérénité de la foi" 1973

Litografi, 196/250, 41 x 40 cm, signert nede til høyre: Dali, 1973

Vurdering
6 000 NOK - 8 000 NOK
512 EUR - 683 EUR

4 600,00 NOK

4 600 NOK
4 400 NOK
4 200 NOK
4 000 NOK
Salvador Dali (1904 - 1989)
1973
Litografi
Signert nede til høyre
41cm
40cm