Lot nummer 13*

Ørnulf Opdahl (1944 - )

Hav og skyer, 1998

Olje på lerret, 10 x 15cm. Usignert, 1998

Vurdering
8 000 NOK - 12 000 NOK
682 EUR - 1 023 EUR
800 USD - 1 200 USD

6 500,00 NOK

UTSTILT Festspillutstillingen i Bergen 1998

07.12.2025 00:39:44
6 500 NOK
04.12.2025 17:52:49
6 000 NOK
Ørnulf Opdahl (1944 - )
1998
Olje på lerret
Usignert
10cm
15cm