Lot nummer 14

Lars Elling (1966 - )

Uten tittel

Litografi, 15 x 10 cm, signert nede til høyre: Elling

Vurdering
2 000 NOK - 3 000 NOK
171 EUR - 256 EUR
199 USD - 298 USD

500,00 NOK

11.12.2025 21:49:58
500 NOK
Lars Elling (1966 - )
Litografi
Signert nede til høyre
15cm
10cm