Lot nummer 17

Lauritz Haaland (1855 - 1938)

Marine 1913

Olje på lerret, 91 x 161 cm, Signert nede til høyre: Lauritz Haaland 1913

Vurdering
50 000 NOK - 70 000 NOK
4 269 EUR - 5 976 EUR
4 968 USD - 6 956 USD

45 000,00 NOK

28.11.2025 14:14:14
45 000 NOK
Lauritz Haaland (1855 - 1938)
1913
Olje på lerret
Signert nede til høyre
91cm
161cm