Lot nummer 21

Inger Sitter (1929 - 2015)

Uten tittel

Litografi, 64/100, 36 x 28 cm, signert nede til høyre: Inger Sitter

Vurdering
2 000 NOK - 3 000 NOK
171 EUR - 256 EUR
199 USD - 298 USD

3 400,00 NOK

3 400 NOK
3 200 NOK
3 000 NOK
2 800 NOK
2 600 NOK
2 400 NOK
2 200 NOK
2 000 NOK
1 900 NOK
1 800 NOK
1 700 NOK
1 600 NOK
1 500 NOK
Inger Sitter (1929 - 2015)
Litografi
Signert nede til høyre
36cm
28cm