Lot nummer 23

Hjalmar Johnssen (1852 - 1901)

Kystmiljø

Olje på lerret, 39 x 62 cm, Signert nede til høyre: Hjalmar Johnssen

Vurdering
15 000 NOK - 20 000 NOK
1 281 EUR - 1 708 EUR
1 491 USD - 1 987 USD

14 500,00 NOK

14 500 NOK
14 000 NOK
13 500 NOK
13 000 NOK
12 500 NOK
12 000 NOK
Olje på lerret
Signert nede til høyre
39cm
62cm