Lot nummer 24

Marc Chagall (1887 - 1985)

"On nettoie les pantalons" 1948

Radering, 27 x 22 cm, usignert, 1948

Vurdering
2 000 NOK - 3 000 NOK
171 EUR - 256 EUR
199 USD - 298 USD

1 400,00 NOK

Illustrasjon til Gogols verk "Døde sjeler" Signert i platen nede til venstre: Chagall PROVENIENS Galleri 27 v/ Johan Stray 1974 Privat eie

1 400 NOK
1 300 NOK
1 200 NOK
1 100 NOK
1 000 NOK
Marc Chagall (1887 - 1985)
1948
Radering
Usignert
27cm
22cm