Lot nummer 29

Håkon Bleken (1929 - 2025)

Uten tittel, 1986

Litografi, 28/150, 77 x 55 cm, signert nede til høyre: Håkon Bleken 86

Vurdering
4 000 NOK - 6 000 NOK
342 EUR - 512 EUR

5 500,00 NOK

5 500 NOK
5 000 NOK
4 800 NOK
4 600 NOK
4 400 NOK
4 200 NOK
4 000 NOK
3 800 NOK
3 800 NOK
3 600 NOK
3 400 NOK
3 200 NOK
3 000 NOK
Håkon Bleken (1929 - 2025)
1986
Litografi
Signert nede til høyre: Håkon Bleken 86
77cm
55cm