Lot nummer 31

Per Deberitz (1880 - 1945)

"Fra Kviteseid"

Olje på plate, 46 x 55 cm, signert nede til høyre: P Deberitz

Vurdering
7 000 NOK - 9 000 NOK
598 EUR - 768 EUR
696 USD - 894 USD

5 500,00 NOK

08.12.2025 16:32:14
5 500 NOK
06.12.2025 11:49:53
5 000 NOK
Per Deberitz (1880 - 1945)
Olje på plate