Lot nummer 33

Henrik Sørensen (1882 - 1962)

Tun i Telemark, 1925

Olje på plate, 32 x 41 cm, signert og utydelig datert nede til høyre: HS 25, 1925

Vurdering
4 000 NOK - 6 000 NOK
342 EUR - 512 EUR

5 000,00 NOK

5 000 NOK
5 000 NOK
4 800 NOK
4 600 NOK
4 400 NOK
4 200 NOK
4 000 NOK
4 000 NOK
3 800 NOK
3 600 NOK
3 400 NOK
3 200 NOK
3 000 NOK
Henrik Sørensen (1882 - 1962)
1925
Olje på plate
Signert nede til høyre
32cm
41cm