Lot nummer 35

Herman Wedel-Anker (1845 - 1895)

"Hedemarken ved Mjøsen" 1885

Olje på plate, 40 x 31 cm, Signert nede til venstre: Herman W. Anker Hedemarken (ved Mjøsen) 1885

Vurdering
8 000 NOK - 10 000 NOK
683 EUR - 854 EUR
795 USD - 994 USD

9 500,00 NOK

9 500 NOK
9 000 NOK
8 500 NOK
8 000 NOK
7 500 NOK
7 000 NOK
1885
Olje på plate
Signert nede til venstre
40cm
31cm