Lot nummer 36

Odd Nerdrum (1944 - )

Anine

Litografi, opplag 40, 61 x 46 cm, signert nede til høyre: Nerdrum

Vurdering
6 000 NOK - 8 000 NOK
512 EUR - 683 EUR

13 500,00 NOK

20
13 500 NOK
19
13 000 NOK
18
12 500 NOK
17
12 000 NOK
16
11 500 NOK
15
9 500 NOK
9 000 NOK
8 500 NOK
8 000 NOK
7 500 NOK
7 000 NOK
6 500 NOK
6 000 NOK
5 500 NOK
5 000 NOK
4 800 NOK
4 600 NOK
4 400 NOK
4 200 NOK
4 000 NOK
Odd Nerdrum (1944 - )
1800-tallet
Litografi
Signert nede til høyre: Nerdrum
61cm
46cm