Lot nummer 37

Odd Nerdrum (1944 - )

"Moren" 1987

Litografi, PT, 50 x 59 cm, signert nede til høyre: Nerdrum, 1987

Vurdering
8 000 NOK - 12 000 NOK
683 EUR - 1 025 EUR
795 USD - 1 192 USD

7 500,00 NOK

7 500 NOK
7 000 NOK
7 000 NOK
6 500 NOK
6 000 NOK
5 500 NOK
5 000 NOK
Odd Nerdrum (1944 - )
1987
Litografi
Signert nede til høyre
50cm
59cm