Lot nummer 39

Bernard Buffet (1928 - 1999)

"Les stupres" fra mappen "Jeux de dames" 1970

Litografi, 16/250, 59 x 47 cm, signert nede til høyre: Bernard Buffet

Vurdering
4 000 NOK - 6 000 NOK
342 EUR - 512 EUR

3 800,00 NOK

3 800 NOK
3 600 NOK
3 400 NOK
3 200 NOK
3 000 NOK
Bernard Buffet (1928 - 1999)
1970
Litografi
Signert nede til høyre
59cm
47cm