Lot nummer 40

Nikolai Astrup (1880 - 1928)

To Studier av gammel mann

Blyantstudier, 10 x 7,5 og 10 x 8,5 cm, begge signert N.A.

Vurdering
6 000 NOK - 10 000 NOK
512 EUR - 854 EUR
596 USD - 994 USD

7 500,00 NOK

PROVENIENS Auksjon Bukowskis Oslo 1990-2 To stk selges samlet

7 500 NOK
7 000 NOK
6 500 NOK
6 000 NOK
5 500 NOK
5 000 NOK
Nikolai Astrup (1880 - 1928)
Blyant
Signert nede til høyre
10cm
7,5cm