Lot nummer 41

Gunnar Berg (1863 - 1893)

"Et fiskevær i Nordland" 1881

Olje på plate, 21 x 33,5 cm, Signert nede til venstre

Vurdering
70 000 NOK - 90 000 NOK
5 976 EUR - 7 684 EUR
6 956 USD - 8 943 USD

Utydelig tittel bak på platen: "Et fiskevær i Nordland." Påskrift bak: "Til min gamle venn .... fra John B."

Gunnar Berg (1863 - 1893)
1881
Olje på plate
Signert nede til venstre
21cm
33,5cm