Lot nummer 43

Joachim Frich (1810 - 1858)

Ruiner Hamar Domkirke, 1844

Penn og lavering, 13,5 x 18 cm signert nede til høyre: Frich 1844

Vurdering
3 000 NOK - 4 000 NOK
256 EUR - 342 EUR
298 USD - 397 USD

3 600,00 NOK

3 600 NOK
3 400 NOK
3 200 NOK
3 000 NOK
2 800 NOK
2 600 NOK
2 500 NOK
Joachim Frich (1810 - 1858)
1844
Akvarell
Signert nede til høyre
13,5cm
18cm