Lot nummer 44

Håkon Bleken (1929 - 2025)

Fra Hedda Gabler

Litografi, 149/150, 42 x 31 cm, signert nede til høyre: Håkon Bleken 87

Vurdering
2 000 NOK - 3 000 NOK
171 EUR - 256 EUR
199 USD - 298 USD

2 200,00 NOK

2 200 NOK
2 000 NOK
2 000 NOK
1 900 NOK
1 800 NOK
1 700 NOK
1 600 NOK
1 500 NOK
Håkon Bleken (1929 - 2025)
1987
Litografi
Signert nede til høyre: Håkon Bleken 87
42cm
31cm