Lot nummer 45

Fredrik Borgen (1852 - 1907)

På gårdstunet

Olje på lerret, 85 x 123 cm, Signert nede til venstre: Fr. Borgen

Vurdering
5 000 NOK - 7 000 NOK
427 EUR - 598 EUR
497 USD - 696 USD

4 200,00 NOK

08.12.2025 18:34:06
4 200 NOK
28.11.2025 22:06:59
4 000 NOK
Fredrik Borgen (1852 - 1907)
Olje på lerret
Signert nede til venstre
85cm
123cm