Lot nummer 47

Anders Askevold (1834 - 1900)

Fjordlandskap med rutebåt, 1885

Olje på plate, 47 x 78 cm, signer og datert nede til venstre, 1885

Vurdering
8 000 NOK - 10 000 NOK
683 EUR - 854 EUR
795 USD - 994 USD

7 500,00 NOK

08.12.2025 15:19:53
7 500 NOK
05.12.2025 10:44:49
7 000 NOK
Anders Askevold (1834 - 1900)
1885
Olje på plate
Signert nede til venstre
47cm
78cm