Lot nummer 48

Bruno Krauskopf (1892 - 1960)

Landskap fra Ryfylke

Olje på plate, 53 x 63 cm, signert nede til venstre: B Krauskopf

Vurdering
15 000 NOK - 20 000 NOK
1 281 EUR - 1 708 EUR
1 491 USD - 1 987 USD

10 000,00 NOK

12.12.2025 21:06:25
10 000 NOK
Bruno Krauskopf (1892 - 1960)
Olje på plate
Signert nede til venstre
53cm
63cm