Lot nummer 57

Knut Jørgensen (1937 - 1991)

Treet i Edens have, 1970

Akvarell, 20 x 15,5 cm, signert nede til høyre: Knut Jørgensen 1970

Vurdering
3 000 NOK - 5 000 NOK
256 EUR - 427 EUR
298 USD - 497 USD

3 600,00 NOK

3 600 NOK
3 400 NOK
3 200 NOK
3 200 NOK
3 000 NOK
2 800 NOK
2 600 NOK
2 600 NOK
2 400 NOK
2 200 NOK
2 000 NOK
Knut Jørgensen (1937 - 1991)
1970
Akvarell
Signert nede til høyre: Knut Jørgensen 1970
20cm
15,5cm