Lot nummer 58

Frans Widerberg (1934 - 2017)

Stående figur

Litografi, 77/100, 37 x 29 cm, signert nede til venstre: Frans W

Vurdering
3 000 NOK - 5 000 NOK
256 EUR - 427 EUR
298 USD - 497 USD

4 000,00 NOK

4 000 NOK
3 800 NOK
3 600 NOK
3 400 NOK
3 200 NOK
3 000 NOK
2 800 NOK
2 600 NOK
2 600 NOK
2 400 NOK
2 200 NOK
2 200 NOK
2 000 NOK
Frans Widerberg (1934 - 2017)
Litografi
Signert nede til venstre: Frans W
37cm
29cm