Lot nummer 59

Lars Tiller (1924 - 1994)

Komposisjon

Litografi, H.C., 39x28 cm, signert nede til høyre: L.T.

Vurdering
2 500 NOK - 3 500 NOK
213 EUR - 299 EUR
248 USD - 348 USD

2 000,00 NOK

05.12.2025 08:31:33
2 000 NOK
Lars Tiller (1924 - 1994)
Litografi
Signert nede til høyre
39cm
28cm