Lot nummer 65

Christian Krohg (1852 - 1925)

"Syk gutt" 1889

Olje på lerret, 66 x 51 cm, signert nede til høyre: Chr. Krohg, 1889

Vurdering
70 000 NOK - 90 000 NOK
5 976 EUR - 7 684 EUR
6 956 USD - 8 943 USD

UTSTILT "Englens Kys - Syge piger i nordisk kunst". Skagens Museum og Den Hirschsprungske Samling, 2021/2022. Bildet avbildet i utstillingskatalogen side 120.

Christian Krohg (1852 - 1925)
1889
Olje på lerret
Signert nede til høyre
51cm
66cm