Lot nummer 66

Even Ulving (1863 - 1952)

Fra Vrengen, Tjøme

Olje på lerret, 50 x 70 cm, signert nede til venstre: E. Ulving

Vurdering
10 000 NOK - 15 000 NOK
854 EUR - 1 281 EUR
994 USD - 1 491 USD

7 500,00 NOK

Motivet er tatt fra Sundene på Tjøme mot Bjønnehue på Nøtterøy siden.

08.12.2025 15:20:35
7 500 NOK
08.12.2025 12:39:32
7 000 NOK
Even Ulving (1863 - 1952)
Olje på lerret
Signert nede til venstre
50cm
70cm