Lot nummer 67

Eilert August Luth (1856 - 1899)

Oppstilling med markblomster

Olje på lerret, 43 x 33 cm, signert nede til høyre to ganger: EL

Vurdering
3 000 NOK - 5 000 NOK
256 EUR - 427 EUR
298 USD - 497 USD

3 400,00 NOK

3 400 NOK
3 200 NOK
3 000 NOK
2 800 NOK
2 600 NOK
2 400 NOK
2 200 NOK
2 000 NOK
Olje på lerret
Signert nede til høyre
43cm
33cm