Lot nummer 72

Bjørn Ransve (1944 - )

Kvinnehode, 1972

Litografi, 43 x 48,5 cm, signert nede til venstre, 1972

Vurdering
2 000 NOK - 3 000 NOK
171 EUR - 256 EUR
199 USD - 298 USD

1 000,00 NOK

08.12.2025 13:08:41
1 000 NOK
Bjørn Ransve (1944 - )
1972
Litografi
Signert nede til venstre
48,5cm
43cm