Lot nummer 73

Bernt William Tunold (1877 - 1946)

"Mellom bygerne, Morkdalen" 1928

Olje på plate, 33 x 48 cm, ignert nede til venstre: Bernt Tunold 1928

Vurdering
8 000 NOK - 12 000 NOK
683 EUR - 1 025 EUR
795 USD - 1 192 USD

6 000,00 NOK

Tittel på etikett bak på platen

13.12.2025 00:10:41
6 000 NOK
1928
Olje på plate
Signert nede til venstre
33cm
48cm