Lot nummer 75

Edvard Diriks (1855 - 1930)

Kystlandskap med hus, 1889

Olje på lerret, 30 x 38 cm, signert nede til venstre: Diriks 89

Vurdering
3 000 NOK - 4 000 NOK
256 EUR - 342 EUR
298 USD - 397 USD

2 500,00 NOK

08.12.2025 18:01:17
2 500 NOK
Edvard Diriks (1855 - 1930)
Olje på lerret
Signert nede til venstre
30cm
38cm