Lot nummer 76

Håkon Bleken (1929 - 2025)

"Ejlerts tilbakekomst (fra Hedda Gabler)" 1987

Litografi, 71 cm x 51 cm, Signert nede til høyre

Vurdering
6 000 NOK - 8 000 NOK
512 EUR - 683 EUR

11 500,00 NOK

Dedikasjon nede til venstre: Til Geir og Gro fra Håkon Bleken

20
11 500 NOK
19
11 000 NOK
18
10 500 NOK
17
10 000 NOK
16
9 500 NOK
15
9 000 NOK
8 500 NOK
8 000 NOK
7 500 NOK
7 000 NOK
6 500 NOK
6 000 NOK
6 000 NOK
5 500 NOK
5 000 NOK
4 800 NOK
4 600 NOK
4 400 NOK
4 200 NOK
4 000 NOK
Håkon Bleken (1929 - 2025)
1987
Litografi
Signert nede til høyre
71cm
51cm