Lot nummer 77

Frans Widerberg (1934 - 2017)

"Flyktende mann" 1970

Litografi, 56 cm x 38 cm, Signert nede til høyre

Vurdering
4 000 NOK - 6 000 NOK
342 EUR - 512 EUR

3 200,00 NOK

08.12.2025 18:50:42
3 200 NOK
05.12.2025 19:26:44
3 000 NOK
Frans Widerberg (1934 - 2017)
Andre mål
38 x 56 cm
1970
Litografi
Signert nede til høyre
56cm
38 cm