Lot nummer 78

Ørnulf Opdahl (1944 - )

Fra Rosmersholm, 1987

Litografi, 53 cm x 72 cm, Signert nede til høyre

Vurdering
2 000 NOK - 3 000 NOK
171 EUR - 256 EUR
199 USD - 298 USD

1 500,00 NOK

Uten ramme

1 500 NOK
1 400 NOK
1 300 NOK
1 200 NOK
1 100 NOK
1 000 NOK
Ørnulf Opdahl (1944 - )
1987
Litografi
Signert nede til høyre
53 cm
72 cm