Lot nummer 80

Otto Ludvig Sinding (1842 - 1909)

Fra en park, 1876

Olje på plate, 26 x 42 cm, signert nede til høyre: O Sinding 76

Vurdering
7 000 NOK - 9 000 NOK
598 EUR - 768 EUR
696 USD - 894 USD

5 000,00 NOK

08.12.2025 18:48:36
5 000 NOK
1876
Olje på plate
Signert nede til høyre
26cm
42cm