Lot nummer 82

Bjarne Engebret (1905 - 1985)

Interiør med figur, 1944/45

Interiør med figur, 1944/45. Olje på lerret, 150 x 120 cm

Vurdering
120 000 NOK - 150 000 NOK
10 245 EUR - 12 806 EUR
11 924 USD - 14 905 USD

UTSTILT Kunstnernes Hus, Oslo 1956, kat.nr. 10

Bjarne Engebret (1905 - 1985)
1944/45
Olje på lerret
Signert nede til venstre
150cm
120cm