Lot nummer 83

Victor Sparre (1919 - 2008)

To ser på månen

Litografi. Motiv: 50 x 36 cm. Signert nede t.h.: Victor Sparre -88

Vurdering
1 500 NOK - 2 000 NOK
128 EUR - 171 EUR
149 USD - 199 USD

1 500,00 NOK

28.11.2025 20:01:56
1 500 NOK
Victor Sparre (1919 - 2008)
1988
Litografi
Signert nede til høyre
50cm
36cm