Lot nummer 85

Eva Langaas (1940 - 2016)

På stripete duk

Litografi, edisjon XVI/XX. Motiv: 68 x 55 cm. Signert nede t.h.: Eva Langaas

Vurdering
1 500 NOK - 2 000 NOK
128 EUR - 171 EUR
149 USD - 199 USD

1 800,00 NOK

1 800 NOK
1 700 NOK
1 600 NOK
1 500 NOK
1 200 NOK
1 100 NOK
1 000 NOK
Eva Langaas (1940 - 2016)
1900-tallet
Litografi
Signert nede til høyre
68cm
50cm