Lot nummer 87

Uidentifisert Kunstner

En ung helgen

Olje på lerret, 52 x 43 cm, usignert, 1800 tallet

Vurdering
2 000 NOK - 3 000 NOK
171 EUR - 256 EUR
199 USD - 298 USD

1 000,00 NOK

Bildet er en kopi etter et barokk maleri

08.12.2025 15:54:41
1 000 NOK
Uidentifisert Kunstner
1800 tallet
Olje på lerret
Usignert
52cm
43cm