Lot nummer 89

Alexander Schultz (1901 - 1981)

Landskap

Olje på lerret, 50 x 61 cm, signert nede til høyre: A. Schultz

Vurdering
3 000 NOK - 5 000 NOK
256 EUR - 426 EUR
300 USD - 500 USD

2 400,00 NOK

2 400 NOK
2 200 NOK
2 000 NOK
Olje på lerret
Signert nede til høyre: A. Schultz
50cm
61cm