Lot nummer 90

Christian Skredsvig (1854 - 1924)

Blad fra kunstnerens skissebok

Akvarell, 20 x 25 cm, 1885, signert nede til venstre: CS 85

Vurdering
2 000 NOK - 3 000 NOK
171 EUR - 256 EUR
199 USD - 298 USD

5 000,00 NOK

Påskrift bak fra Cappelens Antikvariat: Fra Morgenstierne Sibberns samling

27
5 000 NOK
26
5 000 NOK
25
4 800 NOK
24
4 600 NOK
23
4 400 NOK
22
4 200 NOK
21
4 000 NOK
20
3 800 NOK
19
3 600 NOK
18
3 400 NOK
17
3 200 NOK
16
3 000 NOK
15
2 800 NOK
2 600 NOK
2 400 NOK
2 200 NOK
2 000 NOK
1 900 NOK
1 900 NOK
1 700 NOK
1 600 NOK
1 500 NOK
1 400 NOK
1 300 NOK
1 200 NOK
1 100 NOK
1 000 NOK
1885
Akvarell
Signert nede til venstre
20cm
25cm