Lot nummer 91

Harald Kihle (1905 - 1977)

"Hesten mellem buskene" 1950

Olje på plate, 25 x 30,5 cm. Signert nede til høyre: H Kihle

Vurdering
6 000 NOK - 8 000 NOK
512 EUR - 683 EUR

5 000,00 NOK

Signert, titulert og datert bak på platen

5 000 NOK
4 800 NOK
4 800 NOK
4 600 NOK
4 400 NOK
4 200 NOK
4 000 NOK
3 800 NOK
3 600 NOK
3 400 NOK
3 200 NOK
3 000 NOK
Harald Kihle (1905 - 1977)
1950
Olje på plate
Signert nede til høyre
25cm
30,5cm