Lot nummer 92

Anders Askevold (1834 - 1900)

Studie av kyr, 1861

Olje på papir klebet på kartong, 35 x 49 cm, signert nede til høyre: A. Askevold 61.

Vurdering
7 000 NOK - 9 000 NOK
598 EUR - 768 EUR
696 USD - 894 USD

10 000,00 NOK

Informasjon fra etikett bak på plate: A Askevold 1861 Ku melkeku Malt under opphold i Paris under Constant Troyon og Rosa Bonheur skole -(papir på kartong) Tilhørt Morten Luthen Storm født i Arendal 1836 - 1916. Bestyrer av Mo Jordbruksskole Førde 1873-1908

10 000 NOK
9 500 NOK
9 000 NOK
8 500 NOK
8 000 NOK
7 500 NOK
7 000 NOK
7 000 NOK
6 500 NOK
6 000 NOK
5 500 NOK
5 000 NOK
5 000 NOK
4 000 NOK
Anders Askevold (1834 - 1900)
1861
Olje på plate
Signert nede til høyre
35cm
49cm